Eng-Go Jettetrs

یک مجموعه ابرقهرمانی دیگر نظیر مجموعه های کارتونی «Hello Ninja» و «سگ های نگهبان»! داستان مجموعه «Go Jetters» در مورد ماجراهای 4 قهرمان بین المللی شجاع به نام های زولی، کیان، لارس و فاز است؛ که به همراه مربی خود، اسب تک شاخی به نام اوبرکورن به دور دنیا سفر می کنند. و با کمک همدیگر مشهورترین جاذبه های دیدنی دنیا را از دست شرارت های دشمن کینه توز خود، ارباب گلیچ نجات می دهند. آنها تلاش می کنند در این مسافرت ها مسائل جدیدی را یاد بگیرند.

این کارتون فوق العاده زیبا، در حین خلاقانه و رویاپردازانه بودن و داشتن جنبه سرگرم کنندگی بی نظیر، مسائل مختلفی را برای آموزش به کودکان در خود دارد. از جمله اینها میتوان آشنایی با اماکن تاریخی و فرهنگی از سراسر دنیا، اقلیم ها و مناطق جغرافیایی و آب و هوایی مختلف، مسائل علمی به روز و آینده نگرانه در بسیاری از زمینه ها از جمله آموزش هایی برای آشنایی با صنایع، کشاورزی و دامداری، تولید و مصرف انرژی، محیط زیست، هوانوردی و فضا نوردی و … را نام برد. گذشته از این ها کودکان با تماشای این کارتون، با فرهنگ و روحیه کار گروهی آشنا می شوند و ارزش نوع دوستی و احترام و کمک به دیگران را درمی یابند. این کارتون زیبا و باارزش را در ToonyLand ببینید و لذت ببرید.

Go Jetters follows the adventures of four plucky international heroes, Xuli, Kyan, Lars and Foz; as they travel the globe with their friend and mentor Ubercorn, a disco-dancing unicorn. Together they save the world’s most famous landmarks from the mischievous meddlings of their nemesis, Grandmaster Glitch. They try to learn something new about the locations

این مجموعه در سه فصل و هر فصل در قالب 50 تا 52 اپیزود 11 دقیقه ای به زبان انگلیسی و با زیرنویس انگلیسی چسبیده و هماهنگ شده در وبسایت ToonyLand.ir عرضه شده است.

اولین نفر برای بررسی“Eng-Go Jettetrs” باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.